Nyt sommeren i ny fritidsbolig ved sjøen, kun noen minutter unna Risør.

Shutterstock 1399963622 Recovered

Den perfekte fritidsboligen

Oppfyll sørlandsdrømmen i Breibuktlia rett ved Risør! Dette er stedet for deg som drømmer om kvalitetstid sammen med familien i ny fritidsbolig rett ved sjøen. En perle for deg som lengter etter eventyr og opplevelser i en av Norges beste sommerbyer. Her bor du i umiddelbar nærhet til båtliv, strand, flotte aktiviteter og øyer hvor du kan nyte det herlige sørlandet - et aktivt sommerliv med luksus og minner, ca 2 timer og 50 min fra Oslo.

  • Strand
  • Båtplass
  • El-billader som tilvalg
  • Oppvarmet svømmebasseng
  • 4 soverom
  • Mulighet for 2 bad
  • 10 min på sykkel eller båt til Risør
  • Meget barnevennlig

Mer om prosjektet

210628 Breibuktlia Kart
Shutterstock 1338558449
Shutterstock 732231859
Shutterstock 400220575
Shutterstock 597387824
Shutterstock 360812897
Shutterstock 345007259
Shutterstock 323511266
Shutterstock 479844907
Shutterstock 278844824

Hold deg oppdatert om prosjektet

Meld deg på vår mailingliste for å motta oppdateringer om fremdrift og annen informasjon om Breibuktlia.

PROSJEKTET

Ny fritidsbolig til sommeren 2022?

De unike fritidsboligene blir bygget i rekke på 2 og 3, hvor flere av boligene vil få utsyn mot sjøen. Totalt vil prosjektet inneholde 17 boliger, men i første omgang blir det lagt ut 8 enheter for salg: bolig 7-11 og 15-17 med størrelser på 90 kvm.

Planlagt ferdigstillelse er Q2 2022.

Mer om prosjektet

KVALITETER

Lyst og lunt

Fritidsboligene er tegnet med gode løsninger og materielle kvaliteter som legger til rette for den nydelige sørlandsidyllen. Med en fargepalett inspirert av omgivelsene skal vi skape lun, lys og nordisk interiørstil. I Breibuktlia kan du kjøpe en båtplass noen meter unna boligene, slik at hele familien kan utforske sjø og båtliv i Risør.

Mer om kvaliteter

OMRÅDET

Unik beliggenhet

Kunne du tenke deg en svømmetur i sjøen eller nyte morgenkaffen på badestranda før frokost med resten av familien? Hva med å ta båtveien til Stangholmen fyr for en bedre middag, eller hva med en familieutflukt til dyreparken i Kristiansand?

Rett utenfor døra finner du fasiliteter som svømmebasseng og balløkkke. Og en kort rusletur på ca. 5 min, har du en herlig badestrand hvor du kan nyte late dager.

Mer om området

Har du spørsmål?

Ta kontakt med våre meglere

Morten
Morten Liavaag
95 04 98 50
ml@privatmegleren.no

Vi holder deg oppdatert!

Ønsker du å holdes oppdatert om utviklingen av prosjektet og lanseringen av de første boligene? Registrer din interesse.

Ved å sende inn dette skjemaet godtar du å motta oppdateringer og nyhetsbrev om utbyggingsprosjektet fra utbygger

Design og utvikling av lemon.no